Yandex RSS
RSS 0.91
RSS 1.0
RSS 2.0
ATOM 0.3
OPML
ChipFind - поисковая система по электронным компонентам
E-mail рассылка и электронный маркетинг
ПРО КОМПАНІЮ

 2000 року групою молодих інженерів була створена  компанія ТОВ «ГРАНД Електронік». Компанія зростала, розвивалася, трансформувалася та трохи змінювала своє імя, але логотип компанії залишався незмінним. Тому у 2005 році логотип компанії GE GRAND Electronic було офіційно зареєстровано як торгівельна марка на території України.

Оптові та планові поставки радіоелектронних компонентів та контрактне виробництво до сьогодні залишаються основними напрямами діяльності GRAND Electronic®. Ми є мульти-брендовими постачальниками радіоелектронних комплектуючих та співпрацюємо зі світовими виробниками Європи, США, Китаю, Південної Кореї та не тільки, переважно без посередників, а також використовуємо найбільші світові склади та каталоги з метою надати нашим клієнтам найповніший спектр радіоелектронної продукції.

Детальніше...
 
НОВОСТИ РЫНКА ЭЛЕКТРОНИКИ
Мощные светодиоды компании Hongli Optoelectronics | 30.01.2009 
Hongli Optoelectronic В последние годы с европейскими и американскими производителями высокотехнологичной светодиодной продукции активно конкурируют компании из Юго-Восточной Азии. Китайская компания Hongli Optoelectronic производит мощные светодиоды от 0,5 до 30 Вт.
 
Драйвер для питания светодиодов от Recom | 21.01.2009 
RCD-24-0.35 RCD-24-0.35 – драйвер светодиодов со стабилизацией выходного тока. В отличие от интегральных схем к этому драйверу светодиоды можно подключать непосредственно без внешних компонентов.

Подробнее...
 
Новые трехканальные драйверы светодиодов высокой яркости MAX16824 и MAX16825 компании Maxim Integrated Products | 09.10.2008 
MAX16824 и MAX16825 Компания Maxim Integrated Products, представляет трёхканальные драйверы светодиодов высокой яркости MAX16824 и MAX16825, работающие в диапазоне входных напряжений от 6,5 до 28 Вольт.

Подробнее...
 
Вакансии | 07.06.2012 
Подробнее...
 
Про компанію | 30.11.2009 

Ми допомагаємо українським розробникам та виробникам втілювати їх проекти в життя; надаємо оптимальні рішення в області поставок вимірювальної апаратури та програмно-апаратних продуктів кінцевому споживачу.

Наша мета – надавати кваліфіковану технічну підтримку на етапі розробки продукту замовником, забезпечувати комплексні поставки якісних електронних комплектуючих, виготовлення та монтаж друкованих плат на етапі підготовки до виробництва пілотних зразків та серійного виробництва.

2000 – діяльність GRAND Electronic®  головним чином зосереджена на логістичних поставках електронних компонентів для таких галузей економіки як телекомунікації; авіаційна, аерокосмічна, залізнична техніка; промислова, медична, військова електроніка та ін.

2003GRAND Electronic® змінює свою стратегію роботи на ринку радіоелектроніки та обирає основним напрямком діяльності проектний бізнес. У зв’язку з цим, в компанії створюється інженерний відділ, який починає надавати технічну підтримку клієнтам , починаючи з етапу розробки їх виробів.

2006 - GRAND Electronic® створює відділ контрактного виробництва та розробки, який надає послуги з розробки та виробництва друкованих плат, монтажу радіоелектронних компонентів на плати, як ручної так і SMD, а також виробництву металевих та пластикових корпусів у відповідності до технічних вимог замовника.

2008GRAND Electronic® стає високотехнологічною компанією, яка створює оптимальні багаторівневі рішення у сфері апаратного та програмного забезпечення та фокусує свою увагу на розробці та виробництві програмно-апаратних комплексів та програмного забезпечення для радіочастотного моніторингу і контроля зайнятості спектра.

2010 - GRAND Electronic® надає повний спектр послуг для виробників радіоелектронного обладнання України, починаючи з технічної підтримки на етапі розробки виробів замовника та закінчуючи повним циклом виробництва виробів «під ключ».«под ключ»

Подробнее...
 
Украинские системные инженеры примут участие в практических технических тренингах Texas Instruments | 19.03.2010 

Image

Киев (23 марта 2010 года) – Texas Instruments Incorporated (TI) проведет комплексный технический тренинг для системных инженеров в Украине.

Подробнее...
 
Знакомство с GSM модулями компании Quectel | 03.03.2010 
Подробнее...
 
Новая версия сайта | 14.12.2009 
Новая версия сайта (рис.1)Запущена новая версия сайта группы компаний "ГРАНД Электроник". Разработка велась с учетом пожеланий как наших клиентов, так и наших сотрудников. Краткая справка по использованию средств сайта находится в разделе "Электронные компоненты". Команда разработчиков будет рада любым замечаниям и предложениям по работе сайта. Для обратной связи можно использовать офисный e-mail.
 
««  «  31 32  »  »»
241 - 248 из 249
Основные линии поставок:
ASB - компоненты и модули СВЧ
Quectel - устройства беспроводной связи (GSM/GPRS модули)
Aimtec - AC/DC и DC/DC преобразователи
Fluke Biomedical - биомедицинское тестовое оборудование и системы моделирования
Conec - разъемы и клемники
Texas Instruments - интегральные микросхемы
Alexander Electric - блоков вторичного электропитания, модулей защиты и фильтрации
Tesla Electric - мощные высоконадежные DC-DC и AC-DC преобразователи
Micro Epsilon - разработка и производство датчиков
Good Sky -  электромагнитные и электромеханические реле
Excel Cell Electronic -  производитель электромеханических компонентов