ChipFind - поисковая система по электронным компонентам
E-mail рассылка и электронный маркетинг
Про компанію

Ми допомагаємо українським розробникам та виробникам втілювати їх проекти в життя; надаємо оптимальні рішення в області поставок вимірювальної апаратури та програмно-апаратних продуктів кінцевому споживачу.

Наша мета – надавати кваліфіковану технічну підтримку на етапі розробки продукту замовником, забезпечувати комплексні поставки якісних електронних комплектуючих, виготовлення та монтаж друкованих плат на етапі підготовки до виробництва пілотних зразків та серійного виробництва.

2000 – діяльність GRAND Electronic®  головним чином зосереджена на логістичних поставках електронних компонентів для таких галузей економіки як телекомунікації; авіаційна, аерокосмічна, залізнична техніка; промислова, медична, військова електроніка та ін.

2003GRAND Electronic® змінює свою стратегію роботи на ринку радіоелектроніки та обирає основним напрямком діяльності проектний бізнес. У зв’язку з цим, в компанії створюється інженерний відділ, який починає надавати технічну підтримку клієнтам , починаючи з етапу розробки їх виробів.

2006 - GRAND Electronic® створює відділ контрактного виробництва та розробки, який надає послуги з розробки та виробництва друкованих плат, монтажу радіоелектронних компонентів на плати, як ручної так і SMD, а також виробництву металевих та пластикових корпусів у відповідності до технічних вимог замовника.

2008GRAND Electronic® стає високотехнологічною компанією, яка створює оптимальні багаторівневі рішення у сфері апаратного та програмного забезпечення та фокусує свою увагу на розробці та виробництві програмно-апаратних комплексів та програмного забезпечення для радіочастотного моніторингу і контроля зайнятості спектра.

2010 - GRAND Electronic® надає повний спектр послуг для виробників радіоелектронного обладнання України, починаючи з технічної підтримки на етапі розробки виробів замовника та закінчуючи повним циклом виробництва виробів «під ключ».«под ключ»


 
« Справочники
Все права защищены - Grand Electronic 2002 - 2024 р.